کردستان، سقز، خیابان جمهوری،جنب بانک رسالت    تلفن: 08736212131    موبایل: 09120267708

ثبت نام جذب نیروی همکار

     گروه مهندسی ریبین؛ فعال در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، برنامه نویسی و طراحی انواع نرم افزارهای اتوماسیون اداری در زمینه های کاری مشخص شده در فرم ثبت نام نیروی متخصص جذب می کند.
شایان ذکر است، برنامه نویسان تحت وب باید بر پلتفرم MVC مسلط باشند، همچنین برای برنامه نویسان PHP؛ اولویت با متقاضیانی می باشد که بر پلتفرم Laravel مسلط باشند. در زمینه کاری بانک های اطلاعاتی MySql و SQL Server تسلط کامل بر Stored Procedure, Functions,Trigger , Transaction ضروری می باشد.
کلیه برنامه نویسان واجد شرایط خواهشمند است که حتما رزومه کاری خود را در قالب یک فایل pdf آپلود نمایند و در رزومه کاری در صورت وجود نمونه کارهای آنلاین قابل دفاع، لینک مربوطه را در رزومه قید نمایند
بعد از بررسی رزومه کاری داوطلبان با افراد واجد شرایط برای مصاحبه حضوری تماس گرفته خواهد شد. درصورت هرگونه سوال می توانید از طریق آدرس ایمیل info@rebin-group.com ، فرم تماس با ما و یا شماره 36212131-087 با ما در تماس باشید.

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر، عکس پرسنلی حداکثر 100 کیلوبایت فرمت های jpg,png,gif
ورودی نامعتبر- فایل رزومه در قالب pdf-zip-rar، حداکثر حجم 700 کیلوبایت
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

درباره ما

گروه مهندسی ریبین

گروه مهندسی ریبین با هدف فعالیت در زمینه طراحی سایت، نرم افزار و پیاده سازی وب سرویس ها پا به عرصه وجود نهاده است تا به صورت تخصصی برای پیاده سازی ایده های نو در خدمت شما عزیزان باشد.

تماس

آدرس : سقز - خیابان جمهوری، جنب بانک رسالت
تلفن: 36212131 (087)
موبایل : 09120267708